Říjen 2014

WHAT KHUURVA

22. října 2014 v 19:45 | TETKA píča |  archiv
takže dneska sem byla u psychogádži. nejdřív mi dala nějakej debilní test, kde bylo asi 130 ještě debilnějších otázek. jestli jsem milá k lidem, jestli jim důvěřuju, jestli mě cení, jak to mám dopíči já vědět? samozřejmě jsem tam poctivě vyplnila mé chování k lidem a ani jsem nelhala o svém zmrdění. taky jsem přemýšlela, jestli nepozmrdím i ji, jenže kdybych všechno napsala opakem, asi by mě zavřeli do temný místnosti, nasadili mi okovy a zavolali nějakýho vymýtače ďábla. no, tak sem jí to dala, chvíli sme kecali o sračkách, pak taky o mně. najednou z ní vypadlo, že mám prej "emo vizáž" a jestli vyznávám tenhle "styl" pro kretény. okamžitě jsem jí ujistila, že to, že sedím na židli zrovna u ní, neznamená, že jsem debilní a psychicky v píči jedinec.


následovaly ty debilní cákance na kartičkách - "cokoliv co tě při pohledu napadne mi řekni", řekla. nojo, jenže všechny ty "obrázky" vypadaly jak černý hovna a mrdky nacákaný a poté obtisklý na desku. ale protože jsem slušná a milá slečna, říkala jsem etice přiměřený hovna.

po dlouhém sraní s takovýma píčovinama mě poslala k psychiatričce, že prej by bylo VHOD mi pro začátek napsat nějaký neuroly a ať se za ní v listopadu stavím. ani sem nepoděkovala - opravdu jsem měla pocit, že nemám proč, řekla "naskle" a šla do píči. teda objednat se pro neurolky, který ale žrát nebudu. napsat si je nechám, protože to je fajn sjížďka a občas to něco přispěje do kapsy.

ZMRDĚNÍ S PŘEDČASNOU SMRTÍ

19. října 2014 v 2:54 | píča |  archiv
určitě jste si mysleli že jsem chcípla na ebolu co? jenže já hovna nežeru.
tyvole hele fakt sorry, čas byl na všechno kromě tohohle. a taky se ani nic záživnýho nedělo, kromě toho že sem zas mrdala na školu a flákala se doma nebo po městě. no jenže dneska! typíčo. od rána mě bolela hlava jak kurva, bolí mě v krku jak kdyby mi tam někdo narval ostnatej drát a míchal s ním žaludeční šťávy, takže mi to občas vyhoupne někam do prdele. teda sračku nemám, ale blbě mi je a to teda kurva hodně. a s teplotou 38,2 jsem nažhavená vyrazila do jedný díry na dramy nebo jak se tý skorosračce říká. balil mě tam jeden píčus za druhým, což vedlo k dalšímu zmrdění. třeba týpek hrozně prosil ať s ním jdu do jednoho sračkovního baru ve městě. tak sem mu řekla ať si zkusí kleknout. hnedka poklekl na zem plnou prachu, vajglů a kemrů. jsem se mu vytlemila do xichtu, řekla ne a šla do píči. případ druhej byl, když se se mnou seznamoval nějakej debílek. vzal mi ruku a chtěl mi jí jakoby políbit. tak sem mu svou drahocenou veleručičku vytrhla z jeho pařátu a bez mrknutí řekla, že když už mě chce líbat, ať mi políbí prdel. ty výrazy jste teda měli vidět hahah.


NEVIM JAK POJMENOVAT TUHLE SRAČKU

12. října 2014 v 21:45 | teta píča |  archiv
musim se přestat divit proč sem furt tak bledá #kůžebílájakpárno když sedim celej víkend zavřená ve svým podsvětí, což je pokoj tak 3x3m, se mi sem nevejde ani postel. což je výhoda, že si tu můžu vyhulovat jak chci bez toho, aniž bych při spánku pasivně kouřila. jo a teď jsem si kurevsky krkla.BLITÍ PO VEČERECH

11. října 2014 v 0:22 | teta píča |  archiv
od rána jsem plánovala, že půjdu večer mezi lidi. když to nedopadlo, tak jsem plánovala, že se dnes - jakože včera zabiju. a když nedopadla ani sebevražda, tak jsem si prostě už konečně zařídila skicák a začla něco dělat. můj první shit je v podobě dřevěnýho koně. jakoby kůň z kůry. druhej basquiat ze mě sice nebude, ale čas, kterej bych jinak strávila sebevražděním se jsem využila skvěle. no a teď se asi pobliju a půjdu spát.BULLSHITTTT

10. října 2014 v 12:44 | asociální píča |  archiv
SEM DLOUHO NIC NEPSALA TYVOLE ASI 48HODIN /669. jakoby není o čem, lidi jsou pořád stejně debilní, svět je pořád tak nějak celkově na píču a nic novýho se neděje. Kromě pojebanýho tn.cz co si myslí, že je tu ebola. je to sračka. a včera vyšlo tohle a je to #1LEGVLIZVCE / promo zadarmo

7. října 2014 v 14:38 | píča |  archiv
včera sem se na tu školu vyprcala a prošla město. utrácela jsem prachy za píčoviny, až pak jsem si šla koupit tabák do trafiky. byla tam řada až do prdele, tak jsem postávala u stěny s časopisama. brousila jsem očima všechny titulky a narazila na magazín legalizace. zaujalo mě už jen to, že tam byly poslední dva kousky. vzala jsem to do ruky a prolistovala. sice nejsem hulič, ale dost mě zaujal už na první pohled, hlavně co se týče mého oboru a inspirace, hodně se mi líbí jeho grafický zpracování. vzala jsem si ten spodní, na kterej snad nesáhlo moc syflonosičů a šla zaplatit ke kase.

questions?

7. října 2014 v 14:38 | asociální píča
něco tě sere, že to nevíš, jsi debilní, nepříjdeš na to sám/sama a chceš se na to zeptat? PTEY SE


má smysl něco plánovat? ne, to kurva nemá

6. října 2014 v 10:08 | píča |  shit of the week
tak jsem si včera nachystala tašku, hodila do ní zase cigára, zapalovač, sluchátka a peněženku s domněním, že jdu ráno do školy. a ono hovno. místo toho sedim doma jak píča. ne, že bych se ráno neprobrala, ale zase jsem usnula. asi 2x. to dělaly ty necelé 4 hodiny spánku.
jenže teď zrovna plánuju co budu dělat. zatím jsem přišla na to, že pojedu do vedlejšího města. taky jsem psala pár lidem jestli nepůjdou ven, ale i v tomhle případě je plánování na hovno, krade to drahocenný čas ze života, kterej jinak můžete prosedět na hajzlu nebo prosrat v řadě na hajzl, protože to častokrát ani nevýjde.DXVRXSTSXCRXTS

5. října 2014 v 15:35 | píča |  archiv
tak jsem se rozhodla, že na týden je necelých 300views jakoby ještě docela ok.
navíc blog.cz potřebuje nějaký originální blog a zdaleka si myslím že to není takovej odpad, jakej tu často vídám
takže na to neseru, přidám větší várku bullshitů a mám pár novinek

► teď můžete vidět, jak jsem krásná TADY
časem tam přidám třeba účet na instashit apod
► můžete se stát mou dcerou/synem TADY
pro nějaké pravidelné návštěvy a jiný buzi buzi
► můžete si postěžovat jak moc vám všem ubližuju TADY
protože pochybuju, že na vás má vaše matka čas celý den


teď jdu udělat nějakej hrozně odpornej design, tak zatím koťátka

SEZNAM HOMOKLÁD

5. října 2014 v 15:09 | píča
ožírá se, padá ze zdi a končí v nemocnici

DALŠÍ