Listopad 2014

CO PÍČO?

13. listopadu 2014 v 20:08 | KVNDV |  archiv
co do píči? kurvy ve škole už si o mně říkaj shits, že tam nechodim. ale kdo by tam s takovýma kreténama kurva byl?! nasranost level až do píči. já tam na ně zejtra skáknu a uvidíme kolik kund si dovolí mi něco říct do očí. jako klasika 0, počítám s tím, ale nechám se ještě překvapit. jsem úplně nadržená na to, až se tam konečně dostavím a došlápnu na ně. protože jsou doslova posraný. celkově mě sere a dojebává okolí, jaký sračky kolem sebe mám. mrdky co se litujou nebo slepý a debilní pizdy. jako vrchol mě mrdá, že tady na ten blog seru, ale jdu "přednastavit" nějaký články nebo co, aby jste měli co číst, když zrovna nebudu mít čas. většinou v tom čase co nemám čas sedím v pokoji, kouřím a čumím do zdi teda.


jinak jsem měla další sezení u psychogádži. zjistila jsem, že je mi to tam úplně k hovnu a budu si muset najít jiný způsob jak se vyrovnat se sebou i s okolím. jenže jediný, co mě napadá, je pořízení AK a nejdřív povraždit okolí no a nesmím zapomenout na sebe. fakt už mě to mrdá, ještě že nedochází tabák, ale nesmím to zakřiknout.

NOVÉ YÁ A MOJE DEBILNÍ VÝLEVY SRANCŮ NA VEČER

3. listopadu 2014 v 19:18 | teta píča |  archiv
děje se se mnou něco divnýho. nevím co to kurva je, ale krámy to teda rozhodně nejsou.
poslední dobou toužím po lásce. možná je to jenom nadrženost, co já vim. ale rozhodně mě teda přestává bavit to, že se vídám jen se sousedem alkoholikem. poslední dobou ho podezřívám, že ke mně chodí jen kvůli chlastu. ale to by byly zas ženský kecy sračky, že mě má radši než pivo, což není pravda, protože mi o víkendu v noci řekl, že jsem jeho celoživotní platonická láska a vždycky se tak zmíní "ty jsi taková píča až tě miluju".
každopádně dneska plní ulice jen nějaký zkurvený buzny s růžovýma airmaxama a pytlíkem na boty na zádech a co není teplý je moc vyjetý nebo jednoduše debilní a když už se najde nějakej chodící orgasmus, tak se drží za ruku se svou kuchařkou. pokud teda v dnešní době buzniček nedělá kuchařku on.KRIPL FAKIN HIPSTR MEJDAN SHIT PÁRTY

2. listopadu 2014 v 4:04 | teta píča |  archiv
OMLUVA PT. 2 - FAKT SORRY, JSEM LÍNÁ PÍČA A VŠECHNO MĚ TAK SERE, ŽE TO SPROSTÝMI SLOVY POPSAT NEJDE TAKŽE NO WORDS FOR FAKIN BLOG
dneska sem byla na nějakym extra trapným mejdánku, že jsem měla 100chutí těm vyjetejm zmrdům vytrhnout houby z ruky a sežrat je za ně. všude kam jsem se podívala nějakej zasranej rezatej ginger hipstr s šátkem z rybí sítě kolem krku, vintage mozkem a batikovanou prdelí. co nevypadalo jak dítě přírody tak se oblíkalo z odpaďáku.
ještě před odchodem na tuhle totál sračko párty jsem rozmrdala mobil na pidi mrdky a mylně si myslela, že tu nasranost tímhle ventiluju. ovšem naplnění svého přání jsem dosáhla až v momentě, kdy jsem při čekání na vlak vytáhla lavičku ze zastávky a umístila si jí ke kolejím pro lepší výhled na přijíždějící vlak. vneslo mi to do života pěkně komfortní pocit pro prdel.


jsou 4 v píči ráno a je mi fakt divně
nesnáším svůj život, je to totální sračka

pokračování zaytra