Leden 2015

nemůžeš jen tak vařit ve sklepě

20. ledna 2015 v 22:11 | omg |  shit of the week
bullshit týdne - zakázáno. co mě napadlo jako první je párno, ale možná když se zamyslím,,
nedávno když jsem vařila a byly to těstoviny teda no a pěkně jsem to vaření zesrala a byl z toho humel,, odbočuju od tématu, takže znova


nedávno, když jsem vařila JÍDLO, jsem měla puštěnou bednu a tam běželo zas tv hovna a jejich krimi s dramaticko-hororovou hudbou, zrovna když zatýkali slováky za vaření párna /a já mám ráda slováky/, jsem si říkala, že proč to je vlastně trestný, když to ty lidi stejně dělaj, pak jsem si uvědomila, že by to dělal každej posránek tak by se všichni zjebali z toho že všichni na světě dělaj sračky.
NOJO, jenže pak mě zase napadlo, že by to bylo jak osmnáctiny, když už většinu věcí stejně můžeš, tak tě to už nebaví a vysereš se na to. což by sice mohlo lidi odradit, ale nechci tu dělat návrhy na žádný rušení zákonů, protože přece nechceme povolit šukání psů a jiných zvířat.


sleduj kde jsem

18. ledna 2015 v 0:45 | omg |  archiv
ten debil mě pořád buzeruje. tím, jak jsem se nasrala a poslala ho do prdele jsem si ho namotala kolem prstu a nemůžu se ho zbavit. stejně jako včera na vyjebaný wannabe party, kde za mnou chodil jeden čurák za druhým a cpal mi pořád nějaký hovna. vlastně ani nechápu, kde ty největší košťata berou to sebevědomí na to přijít za mnou? slepá nejsem.


každopádně mrdám školu. moje procenta absence skáčou nad 80% až je to trochu trapný, ale stojí mi to za to. v týdnu jsem si zašla do vedlejšího města a místo zápisu z ekonomiky mám pár novejch feláků na zátah a několik nových ctitelů.