archiv

nasrat

15. června 2015 v 1:44 | unknown
JE MI DO PÍČI ZLE, ZE MĚ, Z MÝHO ZASRANÝHO ŽIVOTA, Z LIDÍ, Z TĚCH KUREV A ČŮRÁKŮ ZASRANÝCH.
říkáte si, že může bejt hůř, to já vim kurva taky, ale nechci už do hajzlu.
jsem fakt nasraná.

zapaluju si a nevím kde začít, mám v hlavě zmatek, chvíli jsem přeplněná pocity a po další chvíli mám prázdno, pak zas jen sračky, pořád dokola. pořád se něco děje, ale já jako bych stála pořád na místě. pak se pohnu o rok a po roce jsem zase zpátky, v tý prdeli zasraný. a víte co? sere mě to, ale zvykla jsem si, už to jsou jen pocity.


v hlavě mi z těch všech zbytečnejch, zasranejch a nudnejch sezení u terapeutky uvízl jediný rozhovor. jelikož jde můj zdravotní stav dost rychle do píči a ze 70% za to může psychika, rozhodla jsem se přestat čekat na ňáký debilní závěr, který by snad ani nikdy nebyl, kdybych se nezeptala
"co mám udělat? udělám pro to cokoliv"
"buďte šťastná, dělejte věci, které vás dělají šťastnou"
jasný vole, to mám udělat kurva jak, když mám x zasranejch povinností?
mám pár věcí, který mě na pár hodin odnesou pryč, úplně někam jinam, ale
ale nestačí mi to, chybí mi společnost, kamarádi, škoda slov

začala jsem randit tyvole, nejhorší nápad.
byla jsem za ty dva měsíce na dost schůzkách, kolikrát mi dělalo problém, abych to naplánovala tak, abych je neměla ve stejný den. pokaždé jsem uspěla, aspoň oni říkali, jenže?

chvíli jsem si to užívala, když jsem si všimla, jak mají možnost vyjebat oni se mnou, vzpomněla jsem si na to všechno zažitý a rozhodla se, že to já vyjebu s nima. se dvouma se mi to povedlo, zbytek dopadl spíš opačně. a říkala jsem si taky, nedávej druhou šanci prostě a ono hovno. jsem z toho akorát zase v prdeli. zase tam, odkud jsem přišla, žádnej posun.
říkám si, že už to nemá cenu. nechci, aby někdo vyjebával se mnou, nemám už ani náladu vyjebat s nima, seru na ně.

JÁ NIKDY NENAJDU TO CO POTŘEBUJU, PROTOŽE JSEM TAK JINÁ.


teď kvůli tomu budu chvíli smutná, všechny budu posílat do píče, ale pak budu zase dobrá.
zas akorát jen kýbl sraček tenhle článek, ale seru na to

DEBILNÍ DUBEN DOPRDELE

12. dubna 2015 v 23:08 | unknown
za tu dobu co jsem tu žádný nový články nepřidávala jsem jich tak 20 napsala, ale nezveřenila. v první řadě to bylo, protože jsem je psala zrovna nasraná a obsahovaly hromadu slov, jak to říct, no znáte mě už trochu ne? a v druhý řadě to bylo protože jsem ani nedokázala pořádně popsat co se děje. možná někoho z vás zajímá, co se dělo dál. v nejkratší zkratce.


sleduj kde jsem

18. ledna 2015 v 0:45 | omg
ten debil mě pořád buzeruje. tím, jak jsem se nasrala a poslala ho do prdele jsem si ho namotala kolem prstu a nemůžu se ho zbavit. stejně jako včera na vyjebaný wannabe party, kde za mnou chodil jeden čurák za druhým a cpal mi pořád nějaký hovna. vlastně ani nechápu, kde ty největší košťata berou to sebevědomí na to přijít za mnou? slepá nejsem.


každopádně mrdám školu. moje procenta absence skáčou nad 80% až je to trochu trapný, ale stojí mi to za to. v týdnu jsem si zašla do vedlejšího města a místo zápisu z ekonomiky mám pár novejch feláků na zátah a několik nových ctitelů.

VÁNOCE ZPÍČENCE VODCHÁZEJÍ, ŠNUPEJME PŘÁTELÉ

29. prosince 2014 v 23:53 | píča
tak jsem tady mláďátka. vánoce jsou v píči a s ním moje chuť na lásku a další podobný homo píčoviny. jednou jedinkrát jsem se nechala unést feromonama a jak to dopadlo? zase na shit. ne že bych nechtěla mrdat, ale k čemu je mrdání bez lásky? možná se zdám jako totální píča s plynulým nemravným slovníkem, ale rozhodně nejsem kurva a narozdíl od slečen vrstevnic mám taky svou hrdost a svou píču mezi nohama moc ráda a cením si jí tak, že se neodevzdám kde komu.
takže si borec teď brousí jinou. a s čím píchám já? s prachama. propadám sázení, nakupování merche z oblíbených labelů a hlavně mám sliny na rychty.
a co ti lidé, které jsem poslala do prdele? pořád se vrací. podivuhodné, ale pravdivé. něco jako nechtěný dárek k těm homosvátkům. a co jste dostali vy?

NEBUĎTE KUNDY

1. prosince 2014 v 22:00 | teta píča
jen taková malá rada na začátek. bejt kunda se nevyplácí. a proč?
vyčlenění ze společnosti. to je tak, když si děláte do chcete, nepřemýšlíte a lidi prostě posíláte do prdele jak se vám zlíbí, no pak zůstanete sami
bez vzdělání a práce. protože na to všechno serete, tak vás pravděpodobně vyhodí
nedostatek peněz. žádnej tabák. a jste v prdeli.


CO PÍČO?

13. listopadu 2014 v 20:08 | KVNDV
co do píči? kurvy ve škole už si o mně říkaj shits, že tam nechodim. ale kdo by tam s takovýma kreténama kurva byl?! nasranost level až do píči. já tam na ně zejtra skáknu a uvidíme kolik kund si dovolí mi něco říct do očí. jako klasika 0, počítám s tím, ale nechám se ještě překvapit. jsem úplně nadržená na to, až se tam konečně dostavím a došlápnu na ně. protože jsou doslova posraný. celkově mě sere a dojebává okolí, jaký sračky kolem sebe mám. mrdky co se litujou nebo slepý a debilní pizdy. jako vrchol mě mrdá, že tady na ten blog seru, ale jdu "přednastavit" nějaký články nebo co, aby jste měli co číst, když zrovna nebudu mít čas. většinou v tom čase co nemám čas sedím v pokoji, kouřím a čumím do zdi teda.


jinak jsem měla další sezení u psychogádži. zjistila jsem, že je mi to tam úplně k hovnu a budu si muset najít jiný způsob jak se vyrovnat se sebou i s okolím. jenže jediný, co mě napadá, je pořízení AK a nejdřív povraždit okolí no a nesmím zapomenout na sebe. fakt už mě to mrdá, ještě že nedochází tabák, ale nesmím to zakřiknout.

NOVÉ YÁ A MOJE DEBILNÍ VÝLEVY SRANCŮ NA VEČER

3. listopadu 2014 v 19:18 | teta píča
děje se se mnou něco divnýho. nevím co to kurva je, ale krámy to teda rozhodně nejsou.
poslední dobou toužím po lásce. možná je to jenom nadrženost, co já vim. ale rozhodně mě teda přestává bavit to, že se vídám jen se sousedem alkoholikem. poslední dobou ho podezřívám, že ke mně chodí jen kvůli chlastu. ale to by byly zas ženský kecy sračky, že mě má radši než pivo, což není pravda, protože mi o víkendu v noci řekl, že jsem jeho celoživotní platonická láska a vždycky se tak zmíní "ty jsi taková píča až tě miluju".
každopádně dneska plní ulice jen nějaký zkurvený buzny s růžovýma airmaxama a pytlíkem na boty na zádech a co není teplý je moc vyjetý nebo jednoduše debilní a když už se najde nějakej chodící orgasmus, tak se drží za ruku se svou kuchařkou. pokud teda v dnešní době buzniček nedělá kuchařku on.


KRIPL FAKIN HIPSTR MEJDAN SHIT PÁRTY

2. listopadu 2014 v 4:04 | teta píča
OMLUVA PT. 2 - FAKT SORRY, JSEM LÍNÁ PÍČA A VŠECHNO MĚ TAK SERE, ŽE TO SPROSTÝMI SLOVY POPSAT NEJDE TAKŽE NO WORDS FOR FAKIN BLOG
dneska sem byla na nějakym extra trapným mejdánku, že jsem měla 100chutí těm vyjetejm zmrdům vytrhnout houby z ruky a sežrat je za ně. všude kam jsem se podívala nějakej zasranej rezatej ginger hipstr s šátkem z rybí sítě kolem krku, vintage mozkem a batikovanou prdelí. co nevypadalo jak dítě přírody tak se oblíkalo z odpaďáku.
ještě před odchodem na tuhle totál sračko párty jsem rozmrdala mobil na pidi mrdky a mylně si myslela, že tu nasranost tímhle ventiluju. ovšem naplnění svého přání jsem dosáhla až v momentě, kdy jsem při čekání na vlak vytáhla lavičku ze zastávky a umístila si jí ke kolejím pro lepší výhled na přijíždějící vlak. vneslo mi to do života pěkně komfortní pocit pro prdel.


jsou 4 v píči ráno a je mi fakt divně
nesnáším svůj život, je to totální sračka

pokračování zaytra

WHAT KHUURVA

22. října 2014 v 19:45 | TETKA píča
takže dneska sem byla u psychogádži. nejdřív mi dala nějakej debilní test, kde bylo asi 130 ještě debilnějších otázek. jestli jsem milá k lidem, jestli jim důvěřuju, jestli mě cení, jak to mám dopíči já vědět? samozřejmě jsem tam poctivě vyplnila mé chování k lidem a ani jsem nelhala o svém zmrdění. taky jsem přemýšlela, jestli nepozmrdím i ji, jenže kdybych všechno napsala opakem, asi by mě zavřeli do temný místnosti, nasadili mi okovy a zavolali nějakýho vymýtače ďábla. no, tak sem jí to dala, chvíli sme kecali o sračkách, pak taky o mně. najednou z ní vypadlo, že mám prej "emo vizáž" a jestli vyznávám tenhle "styl" pro kretény. okamžitě jsem jí ujistila, že to, že sedím na židli zrovna u ní, neznamená, že jsem debilní a psychicky v píči jedinec.


následovaly ty debilní cákance na kartičkách - "cokoliv co tě při pohledu napadne mi řekni", řekla. nojo, jenže všechny ty "obrázky" vypadaly jak černý hovna a mrdky nacákaný a poté obtisklý na desku. ale protože jsem slušná a milá slečna, říkala jsem etice přiměřený hovna.

po dlouhém sraní s takovýma píčovinama mě poslala k psychiatričce, že prej by bylo VHOD mi pro začátek napsat nějaký neuroly a ať se za ní v listopadu stavím. ani sem nepoděkovala - opravdu jsem měla pocit, že nemám proč, řekla "naskle" a šla do píči. teda objednat se pro neurolky, který ale žrát nebudu. napsat si je nechám, protože to je fajn sjížďka a občas to něco přispěje do kapsy.

ZMRDĚNÍ S PŘEDČASNOU SMRTÍ

19. října 2014 v 2:54 | píča
určitě jste si mysleli že jsem chcípla na ebolu co? jenže já hovna nežeru.
tyvole hele fakt sorry, čas byl na všechno kromě tohohle. a taky se ani nic záživnýho nedělo, kromě toho že sem zas mrdala na školu a flákala se doma nebo po městě. no jenže dneska! typíčo. od rána mě bolela hlava jak kurva, bolí mě v krku jak kdyby mi tam někdo narval ostnatej drát a míchal s ním žaludeční šťávy, takže mi to občas vyhoupne někam do prdele. teda sračku nemám, ale blbě mi je a to teda kurva hodně. a s teplotou 38,2 jsem nažhavená vyrazila do jedný díry na dramy nebo jak se tý skorosračce říká. balil mě tam jeden píčus za druhým, což vedlo k dalšímu zmrdění. třeba týpek hrozně prosil ať s ním jdu do jednoho sračkovního baru ve městě. tak sem mu řekla ať si zkusí kleknout. hnedka poklekl na zem plnou prachu, vajglů a kemrů. jsem se mu vytlemila do xichtu, řekla ne a šla do píči. případ druhej byl, když se se mnou seznamoval nějakej debílek. vzal mi ruku a chtěl mi jí jakoby políbit. tak sem mu svou drahocenou veleručičku vytrhla z jeho pařátu a bez mrknutí řekla, že když už mě chce líbat, ať mi políbí prdel. ty výrazy jste teda měli vidět hahah.

 
 

Reklama