shit of the week

nemůžeš jen tak vařit ve sklepě

20. ledna 2015 v 22:11 | omg
bullshit týdne - zakázáno. co mě napadlo jako první je párno, ale možná když se zamyslím,,
nedávno když jsem vařila a byly to těstoviny teda no a pěkně jsem to vaření zesrala a byl z toho humel,, odbočuju od tématu, takže znova


nedávno, když jsem vařila JÍDLO, jsem měla puštěnou bednu a tam běželo zas tv hovna a jejich krimi s dramaticko-hororovou hudbou, zrovna když zatýkali slováky za vaření párna /a já mám ráda slováky/, jsem si říkala, že proč to je vlastně trestný, když to ty lidi stejně dělaj, pak jsem si uvědomila, že by to dělal každej posránek tak by se všichni zjebali z toho že všichni na světě dělaj sračky.
NOJO, jenže pak mě zase napadlo, že by to bylo jak osmnáctiny, když už většinu věcí stejně můžeš, tak tě to už nebaví a vysereš se na to. což by sice mohlo lidi odradit, ale nechci tu dělat návrhy na žádný rušení zákonů, protože přece nechceme povolit šukání psů a jiných zvířat.

má smysl něco plánovat? ne, to kurva nemá

6. října 2014 v 10:08 | píča
tak jsem si včera nachystala tašku, hodila do ní zase cigára, zapalovač, sluchátka a peněženku s domněním, že jdu ráno do školy. a ono hovno. místo toho sedim doma jak píča. ne, že bych se ráno neprobrala, ale zase jsem usnula. asi 2x. to dělaly ty necelé 4 hodiny spánku.
jenže teď zrovna plánuju co budu dělat. zatím jsem přišla na to, že pojedu do vedlejšího města. taky jsem psala pár lidem jestli nepůjdou ven, ale i v tomhle případě je plánování na hovno, krade to drahocenný čas ze života, kterej jinak můžete prosedět na hajzlu nebo prosrat v řadě na hajzl, protože to častokrát ani nevýjde.


sht

28. září 2014 v 2:30
tak jsem se rozhodla že napíšu na téma týdne "učím se žít", což se mi zrovna jakoby hodí do pokračování mýho veleshitu.
podle mě je žití něco jako reflex polykání, přijímání potravy já nevim, prostě to děláš od tý smutný události co se narodíš tak, jak ti to příjde správný
 
 

Reklama